Digital Marketing Director

Cracow | Poland

Opis stanowiska

 Szukamy pełnego pasji, doświadczonego dyrektora , który dzięki doskonałej znajomości kanałów cyfrowych odegra znaczącą rolę w opracowywaniu i realizacji strategii marketingowej Oncecouponatime. Do zadań Dyrektora Marketingu Cyfrowego należeć będą: pozyskiwanie klientów i zwiększanie ich liczby; wprowadzanie nowych produków oraz dbałość o wzrost przychodu; zarządzanie zespołem “digital ninjas”; a także budowanie sieci relacji służących osiąganiu kolejnych celów biznesowych. Liczyć będzie się Twoje doświadczenie z obszarów SEM, programowania, mediów społecznościowych, content marketingu a także znajomość aplikacji mobilnych.

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli

● jesteś osobą analityczną – posiadasz umiejętność sprawnego interpretowania danych i wyciągania logicznych wniosków;

● pracę w środowisku zmian uznajesz za ciekawe wyzwanie oraz jesteś gotowy/gotowa zaangażować się w obsługę kilku projektów jednocześnie – wiedząc, że niektóre sezony obfitują w deadliny i jest to dla Ciebie fakt, a nie powód do stresu;

● masz ponad 3-letnie doświadczenie w marketingu cyfrowym – co oznacza dla nas, że wiesz jak tworzyć i dbać o relacje oraz jak zwiększać przychody firmy;

● masz doświadczenie w prowadzeniu zespołu i ludzie lubią z Tobą pracować;

● widzisz wartość w repreznetowaniu marki, dla której pracujesz;

● lubisz i widzisz detale, cenisz sobie jakość oraz kreatywne rozwiązania;

● biegle posługujesz się językiem angielskim.

Co będziesz robić

● prowadzenie i rozbudowa zespołu Digital Marketingu oraz dbałość o rozwój ścieżek kariery poszczególnych osób;

● nadzór nad opracowywaniem oraz wdrażeniem strategii marketingowych;

● wprowadzanie nowych produktów do wszystkich używanych przez firmę kanałów marketingu cyfrowego (display & video, SEM, social media oraz aplikacje mobilne);

● reprezentowanie Oncecouponatime w społecznościach marketingu cyfrowego, m.in. poprzez udział w wydarzeniach branżowych oraz regularny research w tym temacie.